Slovenské ľadové kráľovstvo

28. 11. 2023

UTO

Slovenské ľadové kráľovstvo

Miesto:Kultúrny dom Ľudovíta Štúra, Sokolská 8

Čas:16:30

Osloboďte kúzlo s našim veľkolepým Slovenským ľadovým kráľovstvom. Obľúbené predstavenie nielen pre deti, ale aj dospelých, príde po úspešnom jarnom turné do Modry.   Originálne autorské predstavenie na motívy jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias Frozen je plné humoru a ikonickej hudby, ktorá roztopí srdcia všetkých vekových kategórií.

 Zavrite oči a nechajte sa preniesť do krajiny Arrendele. Čaká na vás príbeh dvoch sestier Elzy a Anny, ktorých láska nepozná hranice. Stretnete sa aj s milým a vtipným snehuliakom Olafom, ktorý očarí všetkých malých aj veľkých divákov. V predstavení účinkujú priamo herci, ktorí nadabovali a naspievali slovenskú verziu rozprávky. Môžete sa tak tešiť na piesne „Von to dám" (Let it go), „Poďme stavať snehuliaka“, „Prvýkrát za večnosť celú", a mnohé iné. Andrea Somorovská ako Elza, Maťa Dolná ako Anna, Majo Labuda ml. ako Olaf, Juraj Kemka alebo David Árva ako Kristoff sa na vás už tešia. Vidíme sa 28.11. o 16:30 v Kultúrnom dome Ľ. Štúra v Modre.  

Kedy: 28. novembra 2023
Čas: 16:30
Miesto: Kultúrny dom  Ľ. Štúra v Modre, Sokolská 8
Vstupenky: 13 eur (v sieti predpredaj.sk)

Viac info na www.slovenskeladovekralovstvo.sk

PS: Máme pripravenú aj novinku, ktorou je pokračovanie predstavenia Slovenské ľadové kráľovstvo 2. Najskôr si však poďte si s nami užiť prvú časť predstavenia!