späť na zoznam
Hlasový workshop

17. 9. 2021

PIA

Hlasový workshop

Miesto:Lýceum, Dolná 24, Modra

Čas:18:00

Táto hlasová práca je zameraná na schopnosť načúvania a precítenia vlastného hlasu a rozvíjania jeho voľného vyjadrenia, vďaka jemným metódam otvárajúcim hlasový a vnútorný potenciál.
Pomocou jednotlivých dychových a hlasových cvičení sa vydáme do neprebádaných zón nášho hlasového registra. Zameriame sa na prácu s rezonanciou, ktorú budeme objavovať v tichu, priestore ako aj v tele a vo svojom vnútri.
Vytvoríme bezpečný priestor, kde sa môžeme uvoľniť a stretnúť sami so sebou a s kolektívom prostredníctvom hlasu. Tento proces automaticky pracuje s rozvinutím sebadôvery, komunikáciou a napojením sa na vlastné vnútro.
Budeme pracovať s dychom, aby sme svoju prítomnosť dostali plne do tela. Keď je uvoľnené telo, je uvoľnený aj hlas. Pocítime hlboké používanie nášho dychu, vedomej pozície tela a tiež sa zoznámime s fyziologickým hľadiskom hlasu a jeho možnosťami. No takisto budeme vnímať naše vnútro, pracovať s koncentráciou, počúvaním, a rozoznievaním otvoreného hlasu.

Prihlásiť na workshop sa môžete do 10.9. 2021, správou na email lyceum@presahy.sk.
Cena workshopu je 40€/na osobu.
Pred vstupom na podujatie si prosím skontrolujte, či máte potvrdenie o očkovaní, alebo AG test nie starší ako 72 hodín, alebo potvrdenie o protilátkach. Ďakujeme za pochopenie, chráňme sa vzájomne.

organizátor: OZ Presahy
miesto: Lýceum, Dolná 24, Modra