späť na zoznam
Letné kino

1. 8. 2018

STR

Letné kino

Miesto:Nádvorie hist. radnice v Modre

Čas:21:00

Štýlové premietanie sa uskutoční každú stredu o 21.00 hod. Môžete sa tešiť na päť večerných premietaní s výnimočnou atmosférou. Vstupné je 1€.  

1. 8. / 21.00 / STREDA
ERIC CLAPTON
réžia: Lili Fini Zanuck / VB 2017 / dokument / 135 min / ČT
Dokumentárny film prináša nevšedný a intímny pohľad na ikonu hudobného sveta, na jeho osobný život, kariéru, vzostupy a pády. Dokument je doplnený o rozprávanie samotného gitaristu a jeho blízkych zostavené z minulých i novo zaznamenaných rozhovorov.

8. 8. / 21.00 / STREDA
TRI BILLBOARDY KÚSOK ZA EBBINGOM
réžia: Martin McDonagh / USA/VB 2017 / krimi, dráma / 115 min / ČD
Dráma o smútku, hneve a súcite, prepletená riadnou dávkou čierneho humoru. Filmové postavičky z mestečka na severozápade USA spoločne vytvárajú impozantný mikrokozmos spoločnosti, v ktorom každá z postáv je dôležitá a každá prináša ďalšie sklíčko do mozaiky príbehu.

15. 8. / 21.00 / STREDA
STRATILI SME STALINA
réžia: Armando Iannucci / VB/FRA 2018 / komédia / 106 min / ČT
Veľký vodca padol. Priamo na koberec. Volá sa Stalin. Nad jeho mŕtvolou sa začína tragikomický boj o nástupníctvo. Ak sa vám to nezdá ako dostatočne dôvtipná zápletka, tak verte, že film Stratili sme Stalina vo svojej tragickosti a schopnosti uťahovať si z vysokých vecí je veľmi vtipný. V Rusku tento film zakázali.

22. 8. / 21.00 / STREDA
NAJVÄČŠÍ SHOWMAN
réžia: Michael Gracey / USA 2017 / muzikál / 105 min / ČD / MP 12
Originálny muzikál inšpirovaný životom P. T. Barnuma, muža, pre ktorého každá prekážka a nezdar boli len ďalším odrazovým mostíkom na ceste ku hviezdam. A práve vďaka jeho vizionárstvu a energii vznikol šoubiznis.

28. 8. / 21.00 / STREDA
RUKOJEMNÍK
réžia: Juraj Nvota / SR/ČR 2014 / tragikomédia / 110 min /
Rodinný film na pomedzí drámy a komédie sa zameriava predovšetkým na svet detských hrdinov - syna komunistického funkcionára a malého rukojemníka rodičov, ktorý emigrovali na Západ v polovici šesťdesiatych rokov minulého storočia. Kamarátstvo, prvé veľké objavy, lásky, súboje znepriatelených bánd a veľké očakávania sú konfrontované s realitou „veľkáčského“ sveta.

Zmena programu vyhradená.

Archív podujatia