späť na zoznam
Zvuk for Modra

23. 7. 2021

PIA

Zvuk for Modra

Miesto:Nádvorie radnice, Nemecký ev. kostol

Koncom júla sa už tretíkrát stanú jedinečné modranské priestory dejiskom festivalu Zvuk for Modra. Nádvorie historickej radnice, sakrálne priestory Nemeckého evanjelického kostola a Cuvée ožijú Zvukmi (nielen) jazzu. Všetci návštevníci festivalu tak dostanú príležitosť spoznať mesto cez nášho špeciálneho hudobného sprievodcu. V Modre sme objavili malebné slovenské mesto odlišujúce sa atmosférou, históriou, priestorom a celkovo svojím Geniom loci.

PIATOK 23.7.2021
Nádvorie radnice
18:00 Headmovers
Koncert v spolupráci s KC Modra
Evanjelický kostol nemecký
19:30 Pawel Kaczmarczyk Trio (PL)
20:30 Tellemarkk (CZ)
Nádvorie radnice
22:00 Basostroj

SOBOTA 24.7.2021
Cuvée_modra
10:00 Jazzové raňajky:
Reháková / Knight / Feledi
VSTUP VOĽNÝ
Nádvorie radnice
18:30 Nina Rosa
Evanjelický kostol nemecký
20:00 Robert Balzar Trio
Nádvorie radnice
21:30 Cha Bud!

NEDEĽA 25.7.2021
Cuvée_modra
10:00 Jazzové raňajky: Ľubo Gašpar sólo
VSTUP VOĽNÝ
-----------------------------------------
V spolupráci s členmi Cirkevného zboru ECAV na Slovensku Modra (vďaka ktorým môžeme hudbu priniesť do jedinečných modranských sakrálnych priestorov), miestnymi umelcami, zamestnancami KC Modra a vedením Mesta Modra veríme, že hudba do Modry patrí. Spoločnými silami tak darujeme Mestu, jeho návštevníkom a obyvateľom nový festival v netradičných priestoroch.
------------------------------------------
Lístky na samostatné koncerty bude možné zakúpiť na mieste koncertu vždy 30 min pred začiatkom, alebo  TU: https://bit.ly/3hMPYRP
-------------------------------------------
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Festival sa koná aj vďaka finančnej podpore Mesto Modra , Soza a Sociálny a kultúrny fond Soza a spolupráci s ECAV MODRA a Kultúrnym centrom Modra.