späť na zoznam
ZAČÍNAME PREMIETAŤ

1. 6. 2021

UTO

ZAČÍNAME PREMIETAŤ

Miesto:Kino Mier, Modra

ZAČÍNAME PREMIETAŤ!

Kino MIER Modra otvára filmovú oponu a po 164 dňoch opäť začína premietať. Veľmi sa tešíme, že už 1. júna sa môžeme stretnúť s vami, našimi priateľmi pri kvalitnej kinematografii. Distribútori pripravili naozaj bohatú nádielku dobrých filmov. Môžete sa tešiť na oscarové filmy, blockbustre, výborné animáky, romantiku, komédie, horory a mnoho ďalších žánrov. A čo je potešujúce, všetko to budú celkom nové filmy, ktoré sa ešte v kinách nepremietali. Sledujte náš web a sociálne siete, kde sa v najbližších dňoch postupne dozviete celý program, ktorý sme na mesiac jún pripravili.

Uvoľnenie opatrení nám umožnilo privítať v ružovej a oranžovej fáze 50% kapacity (100 divákov) a možnosť občerstvenia v kinosále. Sedenie v kinosále je podmienené vynechaním jedného voľného sedadla, pokiaľ sa nejedná o divákov z jednej domácnosti. Podmienkou je zatiaľ stále prekrytie dýchacích ciest a povinnosť viesť evidenciu, ktorá zahŕňa mailový kontakt alebo telefónne číslo každého návštevníka. Tieto údaje však budeme uchovávať iba po dobu dvoch týždňov. Pri vstupe do kina a aj do samotnej sály bude pripravená dezinfekcia rúk.

Veríme, že aj napriek týmto opatreniam to spolu zvládneme, budeme sa stretávať na filmových predstaveniach a že sa čoskoro dostaneme do fázy, keď aj tieto opatrenia budú minulosťou. 

Tešíme sa na vás.
program tu: https://www.kinomodra.sk/