späť na zoznam
Mužské oddelenie - ZRUŠENÉ

19. 2. 2021

PIA

Mužské oddelenie - ZRUŠENÉ

Miesto:Kultúrny dom Modra

Čas:19:00

Radošinské naivné divadlo spolu s KC Modra Vás pozývajú už na 65. predstavenie Stanislav Štepku s názvom: Mužské oddelenie

Trpká či clivá komédia Mužské oddelenie, by chcela inak a po novom nepriamo nadviazať na veľký úspech kultovej inscenácie Ženské oddelenie (1987).
V Mužskom oddelení  autor nám predstavuje s jeho typickým humorným pohľadom pestré osudy skupiny pacientov v súčasnej nemocnici, tentoraz na mužskom oddelení. Budeme sledovať autentické a zemité životné príbehy ligového futbalistu, čudného a bodrého majstra opravára, bývalého hlavného čašníka a jeho ženy čašníčky, trpký príbeh vládneho ministra, ale aj doktorky a svojráznej sestričky na mužskom oddelení v štátnej nemocnici. Pestro popretkávané osudy s trpkými, ale aj – keďže sme v RND – hlavne humornými situáciami a príbehmi, ktoré však nakoniec viac podávajú správu o ubolených dušiach ako telách. 

Účinkujú: Stanislav Štepka, Maruška Nedomová, Andrea Martvoňová alebo Kristína Madarová, Simona Miháliková, Mojmír Caban, Kamil Mikulčík alebo Štefan Richtárech, Samuel Spišák alebo Ondrej Hraška, Marcela Cmorejová alebo Ana Vyparinová Krsmanovič, Ladislav Hubáček a Vladimír Svítek.
Réžia: Juraj Nvota
Hudba: Juraj Haško
Dramaturgia: Mirka Čibenková 

Vstupné: 25€
Rezervácia lístkov:
Kancelária KC Modra, kontakt@kcmodra.sk, 033/647 21 12