späť na zoznam
MÁME EMU

29. 5. 2019

STR

MÁME EMU

Miesto:Kultúrny dom Modra - Mestská knižnica

Čas:17:00

Traja malí škôlkari - Edo, Miška a Alica si kriedou na chodník vyčarujú zázračnú učiteľku EMU, ktorej meno vytvoria z prvých písmen svojich mien. Vďaka Eme deti unikajú z každodenného stereotypu v škôlke do sveta fantázie. Ema zosobňuje dokonalú učiteľku, ktorá sa s deťmi hrá a chápe ich detské duše.

Účinkuje: Barbora Zamišková-Krajč

Túto úžasnú knižku od Jána Uličianskeho a množstvo ďalších detských kníh vám predstavia Mária Števková a Milica Matejková z vydavateľstva BUVIK.  Okrem toho aj výborné detské knihy na rozvoj reči, zmyslu pre rytmus, pamäť a obrazotvornosť, bohato ilustrované knihy pre začínajúcich čitateľov a malých čitateľov do 9 rokov.

Po predstavení si rodičia a deti môžu prezrieť vystavené knihy a prípadne ich kúpiť alebo objednať.
Podujatie je určené pre rodiny s deťmi. Odporúčaný vek od 4 do 8 rokov.
Podujatie z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia – hlavný partner projektu.

BUVIK je vydavateľstvo detských kníh už od roku 1991 a vďačíme mu za mnohé pamätné zážitky z nášho detstva. V tomto vydavateľstve vyšli kultové rozprávky ako Opice z našej police, O Guľkovi Bombuľkovi, Osmijankove rozprávky alebo napríklad Žabiatko. Buvik, symbol vydavateľstva, je malý panáčik v modrej kombinéze a modrom cylindríku, ktorý pochádza z rozprávky a rozprávky rozdáva.