späť na zoznam
Koncert skupiny Fragile

25. 10. 2023

STR

Koncert skupiny Fragile

Miesto:Kultúrne centrum Modra, Sokolská 8

Čas:19:00

Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. Ich koncerty sú plné nielen výbornej hudby, ale aj podmanivého humoru, vďaka čomu zažijete neopakovateľný večer plný skvelej zábavy. 

Fragile v Modre vystúpia už 25. októbra o 19.00 h. Predaj vstupeniek v cene 19 eur je na stránke ticketportal.sk a v kancelárii KC Modra (033 647 21 12).
 
Špecifikom i dominantou Fragile je práve hudobný žáner, ktorý skupina interpretuje. Tam, kde spevákom v bežných hudobných skupinách pri speve pomáhajú hudobné nástroje, si musia speváci v a cappella formáciach vystačiť iba so svojím hlasom. Keďže sa niet za čo skryť, musí byť pri speve a cappella všetko čisté a dokonalé. Skupina zvláda výzvy tohto náročného žánru majstrovsky, o čom svedčia i viaceré ocenenia, ako 3x cena OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii najpopulárnejšia hudobná skupina, či Krištáľové krídlo za CD Hlasy s Richardom Müllerom. Energia, ktorú vám Fragile z pódia odovzdá, sa dá len ťažko opísať. Treba ju zažiť na vlastnej koži!