späť na zoznam
Expedičná kamera

15. 3. 2019

PIA

Expedičná kamera

Miesto:Kino Mier Modra

Čas:18:00

Medzinárodný filmový festival Expedičná kamera je filmový festival pre cestovateľov, športovcov i dobrodruhov. A jubilejný 10. ročník prichádza aj do Modry. V piatok 15. marca si budete môcť v dvoch blokoch pozrieť 6 ocenených filmov na Kendal Mountain Festival, Vancouver International Mountain Film Festival ale aj novinky z českej a slovenskej produkcie.

Môžete sa tešiť na expedíciu do vnútra peruánskej džungle vo filme Matsés, mrazivý príbeh horolezca zraneného tesne pod vrcholom vysnívanej hory Tupendeo v pohorí Kašmír, novozélandské adrenalínové putovanie Waiau-Toa Odyssey na horských bicykloch a packraftech, medailónik handicapovanej lezkyně z Nového Anglicka v snímke Stupmed, preteky naprieč Spojenými štátmi v podaní dvoch húževnatých cyklistiek vo filme Divided a Kroky na hrane, čiže bežeckú výpravu českých ultraběžců po stopách neľútostnej židovskej histórie.

Ďalšie informácie o filmoch a vstupenkách nájdete na stránke kina – kinomodra.sk

V marci vás mimo iného aj prehliadka francúzskeho filmu Crème de la crème 2019 a do modranského kina zavíta aj Medzinárodný festival filmových klubov Febiofest. Tešíme sa na vašu návštevu.