späť na zoznam
SouHra

29. 4. 2018

NED

SouHra

Miesto:Kultúrny dom Modra

Čas:15:00

SouHra je rodinná hra a inscenácia v jednom postavená na aktívnej spoluúčasti divákov a na priamej interakcii s nimi. Divákmi / účastníkmi môžu byť rodičia aj deti. Každý účastník je spoluzodpovedný za priebeh a stáva sa svedkom dôsledkov vlastných rozhodnutí. Je to dôležitý moment – jedným z cieľov projektu je, aby si diváci uvedomili, že práve oni spolu s tvorcami a spolu s ostatnými vytvárajú spoločný zážitok.

SouHra je sprievodné podujatie 13. ročníka medzinárodného festivalu súčasného tanca a pohybového divadla Nu Dance Fest. Souhra je spoločné stretnutie, ktorého cieľom je nájsť súhru. SouHra je určená všetkým od 6 do 120 rokov.

Deti, rodičia, rodinní príslušníci, kamaráti, známi a všetci ostatní ste pozvaní do hry o tom, čo je aj nie je vidieť. Vašimi spoluhráčmi bude vaša fantázia, pohodlné oblečenie na pohyb, Bára, Zdenka, Jan a Václav.

Súčasťou SouHry je vytvorenie polaroidovej fotografie, ktorú si každá rodina odnesie so sebou domov. Touto fotodokumentáciou vzniká história “bojovky” ako inscenácie z každého miesta uvedenia.

POZOR: Počet účastníkov je obmedzený.
Prihlasovanie na: ast@sucasnytanec.sk do 26. apríla 2018

VSTUP VOĽNÝ!